Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku

Fala Dobra 2019!

Nagrywanie kolęd, pastorałek, teledysku oraz bajki do płyty Fali Dobra to w naszej szkole już tradycja wiec wczoraj, tak jak co roku, udaliśmy się do Gdańska aby nagrać teledysk.  Uczniowie naszych szkół, tj. Szkoły Podstawowej w Pucku, Szkoły Podstawowej w Kokoszkach, Liceum Akademickiego oraz Technikum Informatycznego, tłumnie przybyli pod napis „GDAŃSK” mieszczący się przy Filharmonii Bałtyckiej aby stamtąd rozpocząć swój przemarsz ulicami Gdańska. Z rozbrzmiewającą z głośnika pastorałką Gwiazda Gore spacerowaliśmy brzegiem Motławy by finalnie spotkać się  przy pomniku Neptuna na Długim Targu i zaśpiewać ów pastorałkę. Pieniądze zebrane ze sprzedaży płyty w całości przekazywane są na szczytne cele, dlatego też jesteśmy bardzo dumni z Naszych Uczniów, że tak licznie i chętnie zaangażowali się w tworzeniu dobra .