Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku

Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia dla nauczycieli i pracowników od Zarządu Pozytywnych Inicjatyw

Gdańsk, 14 października 2019 r.

Drodzy Nauczyciele, Opiekunowie, Pracownicy,

Pozytywna Drużyno!

Dzień Edukacji Narodowej to okazja, by na chwilę zatrzymać się i zastanowić nad sensem naszej wspólnej pracy, ale też wzajemnie sobie podziękować za codzienne wysiłki, pokonywanie trudności i konsekwentne dążenie do wyznaczonych celów.

Jako zespół Pozytywnych Inicjatyw jesteśmy jedną wielką drużyną, która poprzez swoje działania skutecznie, każdego dnia, daje kilku tysiącom dzieci i młodzieży solidną opiekę i rzetelną wiedzę.  Nie jest to łatwe zadanie, ale owocnie je realizujemy.

Pracując w różnych miejscach, mając konkretne zadania wszyscy współtworzymy jedną wielką organizację pozarządową. To jest naszą siłą, ale też niepowtarzalną specyfiką, daje możliwości, ale ma też swoje ograniczenia. To dzięki Waszym otwartym umysłom, osobistemu zaangażowaniu, wytężonej pracy, tworzone przez nas placówki są jedyne w swoim rodzaju i bardzo cenione.

Chciałbym wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i oddaniem, rozumiejąc specyfikę oraz filozofię naszej organizacji, budują ją, serdecznie podziękować i równocześnie pogratulować sukcesów. Tych codziennych małych, czasem nie do końca zauważonych przez innych, jak i tych spektakularnych, odbijających się szerokim echem.

Chcę życzyć każdemu z Was, wielu sił i satysfakcji z codziennej pracy. Niech w Waszych zespołach nie braknie pozytywnej energii, wzajemnego zrozumienia i otwartości na innych.

Z wyrazami szacunku

Prezes Zarządu Pozytywnych Inicjatyw

Arkadiusz Gawrych